Wyszukiwarka najlepszych nieruchomości w Warszawie i okolicach

Powierzchnia
Powierzchnia - slider
Powierzchnia - inputs
m2
m2
Cena
Cena - slider
Cena - inputs
PLN
PLN
18 000 PLN
miesiąc
60 PLN/m2  
300m2
Elegancki, nieumeblowany dom na wynajem na Starym Wilanowie Do wynajęcia przestronny, elegancki dom wykończony w bardzo dobrym standardzie, położony w prestiżowej i spokojnej części Starego Wilanowa. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ …
Numer oferty 277/16199/ODW
11 000 PLN
miesiąc
75 PLN/m2  
145m2
Kępa Zawadowska to cicha i spokojna część Wilanowa. W takim właśnie miejscu jest usytuowany dom – przy bocznej asfaltowej ulicy w otoczeniu domów jednorodzinnych wkomponowanych w piękną zieleń. Niedaleko przystanek autobusowy, kilka minut o…
Numer oferty 1118/16199/ODW
11 000 PLN
miesiąc
41 PLN/m2  
264m2
Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, przestronny dom, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Wilanów-Zawady. Ten narożny segment o powierzchni 240 m², rozłożony na trzech kondygnacjach, zachwyca nowoczesnym wykończeniem…
Numer oferty 267/16199/ODW
9 000 PLN
miesiąc
39 PLN/m2  
230m2
Przestronny dom na Wilanowie z ogródkiem[ENGLISH DESCRIPTION BELOW]Prestige Nieruchomości prezentuje piękny, przestronny dom na Wilanowie – Zawady w zabudowie szeregowej. Dom o unikalnym klimacie, bardzo funkcjonalnie urządzony. Dom posiada włas…
Numer oferty 2305/16199/ODW
11 000 PLN
miesiąc
54 PLN/m2  
201m2
Do wynajęcia elegancki, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Wilanowa. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej i kameralnej okolicy, w otoczeniu rezydencyjnej zabudowy oraz ekskluzywnego sąsiedztwa. …
Numer oferty 425/16199/ODW
19 000 PLN
miesiąc
52 PLN/m2  
362.2m2
Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej na Wilanowie. Powierzchnia każdej części domu wynosi 360m. Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klienta.Budynek może być wynajęty zarówno na biuro, ambasadę, jak …
Numer oferty 377/16199/ODW
19 500 PLN
miesiąc
78 PLN/m2  
250m2
Prestige Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować:Wyjątkowy dom w nowoczesnym stylu do wynajęcia, z urzekającym ogrodem i widokiem na Ogród Botaniczny w Lesie Kabackim.Ta niezwykła posiadłość o powierzchni ogrodu wynoszącej aż 1000 m² to …
Numer oferty 816/16199/ODW
15 000 PLN
miesiąc
71 PLN/m2  
210.2m2
Przepiękny dom do wynajęcia usytuowany na prestiżowym osiedlu Konstancja tuz przy szkole Amerykańskiej.Doskonała lokalizacja tylko 7 minut samochodem z Wilanowa o każdej porze dnia, 20 minut do centrum WarszawyDom posiada przestronny salon z ko…
Numer oferty 970/16199/ODW
14 800 PLN
miesiąc
87 PLN/m2  
170m2
Luksusowy Dom na Wynajem | Osiedle Konstancja | Konstancin-Jeziorna Na wynajem wyjątkowa nieruchomość położona w jednym z najbardziej prestiżowych, strzeżonych osiedli w Konstancinie-Jeziornej — Osiedle Konstancja. Nieruchomość otoczona ma…
Numer oferty 962/16199/ODW
14 900 PLN
miesiąc
74 PLN/m2  
200m2
Luksusowy dom na wynajem.W pełni umeblowany.Klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe , odkurzacz centralny , dużo oświetlenia w pomieszczeniach, rolety drewniane, moskitiery, zasłony, poddasze do adaptacji jako miejsce do relaksu lub ćwiczeń , 3 tel…
Numer oferty 104/16199/ODW
Interesują Państwa nieruchomości w prestiżowych lokalizacjach Warszawy? W Prestige Real Estate przedstawiamy propozycje mieszkaniowe, które spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Nieruchomości wchodzące w skład naszej oferty znajdują się na Woli, Mokotowie, Wilanowie, w Śródmieściu, a także w wielu innych popularnych dzielnicach w stolicy. Jeśli macie jakiekolwiek pytania na ich temat – nasi doradcy służą profesjonalną radą oraz wsparciem.

Proponujemy domy, lokale użytkowe, a także mieszkania o najwyższym standardzie. W zależności od tego, czy interesuje Państwa wynajem, czy też kupno własnej nieruchomości, w naszej ofercie dostępne są propozycje dopasowane do Waszych potrzeb. Znajdują się one w prestiżowych lokalizacjach w stolicy. Wszystkie z nich określa jedno słowo – PREMIUM, czyli luksus w czystej postaci, dzięki któremu oferowane przez nas mieszkania i domy prezentują się pięknie, wyjątkowo, a także stylowo, o czym można przekonać się, przeglądając galerie zdjęć. Przedstawiamy nieruchomości marzeń, w których żyje się w pełni komfortowo oraz bezpiecznie – jesteśmy pewni, że spośród tak szerokiej oferty znajdą Państwo lokum jak ze swoich snów.

W zależności od tego, na jakim metrażu czy lokalizacji Wam zależy, a także jakim budżetem dysponujecie, pomożemy Państwu znaleźć nieruchomość spełniającą wszystkie Wasze kryteria. Z tego też względu na samej górze strony zamieściliśmy wyszukiwarkę ułatwiającą poszukiwania wymarzonego lokum – możecie określić, czy rozglądacie się za domem, mieszkaniem, czy lokalem użytkowym. Posiadamy oferty zakupu, jak również wynajmu, a więc by wyświetlały się Państwu jedynie te, które są w kręgu Waszego zainteresowania, wybierzcie preferowany typ transakcji. Dzięki tym udogodnieniom szybko oraz bezproblemowo znajdziecie wymarzoną, spełniającą wszelkie osobiste potrzeby nieruchomość. Przekonajcie się sami, jakie to łatwe!