Wyszukiwarka najlepszych nieruchomości w Warszawie i okolicach

Powierzchnia
Powierzchnia - slider
Powierzchnia - inputs
m2
m2
Cena
Cena - slider
Cena - inputs
PLN
PLN
11 500 PLN
miesiąc
100 PLN/m2  
115m2
Idealne dla rodziny. Wysoki standard. Las Kabacki. 115+20m2 taras za dobrą cenę. 3 sypialnie, 2 łazienki, słoneczny ,nowoczesny salon, parkiet ,okna na 4 strony . Osiedle z pełną ochrona, place zabaw, dużo zieleni.Najlepsza lokalizacja dla rod…
Numer oferty 3642/16199/OMW
5 400 PLN
miesiąc
91 PLN/m2  
59m2
Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Długiej, w wyjątkowej lokalizacji tuż przy Ogrodzie Krasińskich. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej sypialni oraz łazi…
Numer oferty 6974/16199/OMW
18 000 PLN
miesiąc
60 PLN/m2  
300m2
Elegancki, nieumeblowany dom na wynajem na Starym Wilanowie Do wynajęcia przestronny, elegancki dom wykończony w bardzo dobrym standardzie, położony w prestiżowej i spokojnej części Starego Wilanowa. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ …
Numer oferty 277/16199/ODW
11 000 PLN
miesiąc
75 PLN/m2  
145m2
Kępa Zawadowska to cicha i spokojna część Wilanowa. W takim właśnie miejscu jest usytuowany dom – przy bocznej asfaltowej ulicy w otoczeniu domów jednorodzinnych wkomponowanych w piękną zieleń. Niedaleko przystanek autobusowy, kilka minut o…
Numer oferty 1118/16199/ODW
8 700 PLN
miesiąc
111 PLN/m2  
78m2
3 – pokojowy apartament na ostatniej kondygnacji budynku.Apartament znajduje się w kameralnej, prestiżowej rezydencji w bezpośredniej zieleni parkowej. Tylko 16 apartamentów w budynku. Trzy lokale na piętrze. Architektura doskonale wpasowana w o…
Numer oferty 1947/16199/OMW
2 337 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
35.95m2
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu Wisła Plaza, położonym przy ulicy Ludnej w Warszawie.To miejsce, które łączy funkcjonalność, nowoczesny design i doskonałą lokalizację nad malowniczym brzegiem W…
Numer oferty 827/16199/OLW
10 500 PLN
miesiąc
84 PLN/m2  
125m2
Luksusowy apartament na wynajem:Trzypokojowy apartament z dużym balkonem, położony na prestiżowym prestiżowym osiedlu Eko Park, z całodobową ochroną.Dwie łazienki, jedna z wanną druga z prysznicem.Wykończony na najwyższym poziomie.Duże,…
Numer oferty 440/16199/OMW
8 352 PLN
miesiąc
72 PLN/m2  
116m2
Żurawia to elegancki, 9-kondygnacyjny biurowiec oferujący około 4 500 m² nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia.Budynek został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, oferując powierzchnie od 21 m² do wielkości okoł…
Numer oferty 801/16199/OLW
4 642 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
71.41m2
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu Wisła Plaza, położonym przy ulicy Ludnej w Warszawie. To miejsce, które łączy funkcjonalność, nowoczesny design i doskonałą lokalizację nad malowniczym brzegiem …
Numer oferty 822/16199/OLW
10 314 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
158.68m2
Numer oferty 823/16199/OLW
Interesują Państwa nieruchomości w prestiżowych lokalizacjach Warszawy? W Prestige Real Estate przedstawiamy propozycje mieszkaniowe, które spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Nieruchomości wchodzące w skład naszej oferty znajdują się na Woli, Mokotowie, Wilanowie, w Śródmieściu, a także w wielu innych popularnych dzielnicach w stolicy. Jeśli macie jakiekolwiek pytania na ich temat – nasi doradcy służą profesjonalną radą oraz wsparciem.

Proponujemy domy, lokale użytkowe, a także mieszkania o najwyższym standardzie. W zależności od tego, czy interesuje Państwa wynajem, czy też kupno własnej nieruchomości, w naszej ofercie dostępne są propozycje dopasowane do Waszych potrzeb. Znajdują się one w prestiżowych lokalizacjach w stolicy. Wszystkie z nich określa jedno słowo – PREMIUM, czyli luksus w czystej postaci, dzięki któremu oferowane przez nas mieszkania i domy prezentują się pięknie, wyjątkowo, a także stylowo, o czym można przekonać się, przeglądając galerie zdjęć. Przedstawiamy nieruchomości marzeń, w których żyje się w pełni komfortowo oraz bezpiecznie – jesteśmy pewni, że spośród tak szerokiej oferty znajdą Państwo lokum jak ze swoich snów.

W zależności od tego, na jakim metrażu czy lokalizacji Wam zależy, a także jakim budżetem dysponujecie, pomożemy Państwu znaleźć nieruchomość spełniającą wszystkie Wasze kryteria. Z tego też względu na samej górze strony zamieściliśmy wyszukiwarkę ułatwiającą poszukiwania wymarzonego lokum – możecie określić, czy rozglądacie się za domem, mieszkaniem, czy lokalem użytkowym. Posiadamy oferty zakupu, jak również wynajmu, a więc by wyświetlały się Państwu jedynie te, które są w kręgu Waszego zainteresowania, wybierzcie preferowany typ transakcji. Dzięki tym udogodnieniom szybko oraz bezproblemowo znajdziecie wymarzoną, spełniającą wszelkie osobiste potrzeby nieruchomość. Przekonajcie się sami, jakie to łatwe!