Wyszukiwarka najlepszych nieruchomości w Warszawie i okolicach

Powierzchnia
Powierzchnia - slider
Powierzchnia - inputs
m2
m2
Cena
Cena - slider
Cena - inputs
PLN
PLN
5 400 PLN
miesiąc
91 PLN/m2  
59m2
Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Długiej, w wyjątkowej lokalizacji tuż przy Ogrodzie Krasińskich. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej sypialni oraz łazi…
Numer oferty 6974/16199/OMW
8 700 PLN
miesiąc
111 PLN/m2  
78m2
3 – pokojowy apartament na ostatniej kondygnacji budynku.Apartament znajduje się w kameralnej, prestiżowej rezydencji w bezpośredniej zieleni parkowej. Tylko 16 apartamentów w budynku. Trzy lokale na piętrze. Architektura doskonale wpasowana w o…
Numer oferty 1947/16199/OMW
2 337 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
35.95m2
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu Wisła Plaza, położonym przy ulicy Ludnej w Warszawie.To miejsce, które łączy funkcjonalność, nowoczesny design i doskonałą lokalizację nad malowniczym brzegiem W…
Numer oferty 827/16199/OLW
4 642 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
71.41m2
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu Wisła Plaza, położonym przy ulicy Ludnej w Warszawie. To miejsce, które łączy funkcjonalność, nowoczesny design i doskonałą lokalizację nad malowniczym brzegiem …
Numer oferty 822/16199/OLW
3 691 PLN
miesiąc
69 PLN/m2  
52.84m2
Numer oferty 821/16199/OLW
6 500 PLN
miesiąc
82 PLN/m2  
79m2
Elegancki apartament 3-pokojowy | Wilanów | ul. Klimczaka | Ostatnie piętroNa wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament położony przy ul. Klimczaka, w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych części warszawskiego Wilanowa.Mieszkanie znajd…
Numer oferty 6670/16199/OMW
4 500 PLN
miesiąc
75 PLN/m2  
60m2
Agencja nieruchomości Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować apartament przy ul. Okrzei , wykończony w wysokim standardzie i wyposażony w niezbędny sprzęt AGD. Lokalizacja stanowi ogromny atut nieruchomości — apartament znajduje…
Numer oferty 572/16199/OMW
5 500 PLN
miesiąc
101 PLN/m2  
54m2
Nowoczesne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 54 m², położone w prestiżowej inwestycji Rezydencja Narbutta na warszawskim Mokotowie. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, ł…
Numer oferty 2602/16199/OMW
4 400 PLN
miesiąc
88 PLN/m2  
50m2
2-pokojowe mieszkanie | Miasteczko Wilanów | siłownia, sauna | garaż Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane przy ul. Herbu Janina w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących wygodnego, w …
Numer oferty 11178/16199/OMW
8 500 PLN
miesiąc
88 PLN/m2  
96m2
[PL/EN] Piękne, stylowe i wysmakowane 4 pokojowe mieszkanie na wynajem w przedwojennej kamienicy w znakomitym punkcie komunikacyjnym – na rogu Puławskiej i Ksawerów na Mokotowie.ROZKŁADMieszkanie składa się z 4 przestronnych i jasnych pomieszcz…
Numer oferty 476/16199/OMW
Interesują Państwa nieruchomości w prestiżowych lokalizacjach Warszawy? W Prestige Real Estate przedstawiamy propozycje mieszkaniowe, które spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Nieruchomości wchodzące w skład naszej oferty znajdują się na Woli, Mokotowie, Wilanowie, w Śródmieściu, a także w wielu innych popularnych dzielnicach w stolicy. Jeśli macie jakiekolwiek pytania na ich temat – nasi doradcy służą profesjonalną radą oraz wsparciem.

Proponujemy domy, lokale użytkowe, a także mieszkania o najwyższym standardzie. W zależności od tego, czy interesuje Państwa wynajem, czy też kupno własnej nieruchomości, w naszej ofercie dostępne są propozycje dopasowane do Waszych potrzeb. Znajdują się one w prestiżowych lokalizacjach w stolicy. Wszystkie z nich określa jedno słowo – PREMIUM, czyli luksus w czystej postaci, dzięki któremu oferowane przez nas mieszkania i domy prezentują się pięknie, wyjątkowo, a także stylowo, o czym można przekonać się, przeglądając galerie zdjęć. Przedstawiamy nieruchomości marzeń, w których żyje się w pełni komfortowo oraz bezpiecznie – jesteśmy pewni, że spośród tak szerokiej oferty znajdą Państwo lokum jak ze swoich snów.

W zależności od tego, na jakim metrażu czy lokalizacji Wam zależy, a także jakim budżetem dysponujecie, pomożemy Państwu znaleźć nieruchomość spełniającą wszystkie Wasze kryteria. Z tego też względu na samej górze strony zamieściliśmy wyszukiwarkę ułatwiającą poszukiwania wymarzonego lokum – możecie określić, czy rozglądacie się za domem, mieszkaniem, czy lokalem użytkowym. Posiadamy oferty zakupu, jak również wynajmu, a więc by wyświetlały się Państwu jedynie te, które są w kręgu Waszego zainteresowania, wybierzcie preferowany typ transakcji. Dzięki tym udogodnieniom szybko oraz bezproblemowo znajdziecie wymarzoną, spełniającą wszelkie osobiste potrzeby nieruchomość. Przekonajcie się sami, jakie to łatwe!