Luksusowe nieruchomości w Konstancinie-Jeziornej

Powierzchnia
Powierzchnia - slider
Powierzchnia - inputs
m2
m2
Cena
Cena - slider
Cena - inputs
PLN
PLN
11 000 PLN
miesiąc
75 PLN/m2  
145m2
Kępa Zawadowska to cicha i spokojna część Wilanowa. W takim właśnie miejscu jest usytuowany dom – przy bocznej asfaltowej ulicy w otoczeniu domów jednorodzinnych wkomponowanych w piękną zieleń. Niedaleko przystanek autobusowy, kilka minut o…
Numer oferty 1118/16199/ODW
8 700 PLN
miesiąc
111 PLN/m2  
78m2
3 – pokojowy apartament na ostatniej kondygnacji budynku.Apartament znajduje się w kameralnej, prestiżowej rezydencji w bezpośredniej zieleni parkowej. Tylko 16 apartamentów w budynku. Trzy lokale na piętrze. Architektura doskonale wpasowana w o…
Numer oferty 1947/16199/OMW
2 337 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
35.95m2
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu Wisła Plaza, położonym przy ulicy Ludnej w Warszawie.To miejsce, które łączy funkcjonalność, nowoczesny design i doskonałą lokalizację nad malowniczym brzegiem W…
Numer oferty 827/16199/OLW
10 500 PLN
miesiąc
84 PLN/m2  
125m2
Luksusowy apartament na wynajem:Trzypokojowy apartament z dużym balkonem, położony na prestiżowym prestiżowym osiedlu Eko Park, z całodobową ochroną.Dwie łazienki, jedna z wanną druga z prysznicem.Wykończony na najwyższym poziomie.Duże,…
Numer oferty 440/16199/OMW
8 352 PLN
miesiąc
72 PLN/m2  
116m2
Żurawia to elegancki, 9-kondygnacyjny biurowiec oferujący około 4 500 m² nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia.Budynek został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, oferując powierzchnie od 21 m² do wielkości okoł…
Numer oferty 801/16199/OLW
4 642 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
71.41m2
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu Wisła Plaza, położonym przy ulicy Ludnej w Warszawie. To miejsce, które łączy funkcjonalność, nowoczesny design i doskonałą lokalizację nad malowniczym brzegiem …
Numer oferty 822/16199/OLW
10 314 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
158.68m2
Numer oferty 823/16199/OLW
3 691 PLN
miesiąc
69 PLN/m2  
52.84m2
Numer oferty 821/16199/OLW
6 500 PLN
miesiąc
82 PLN/m2  
79m2
Elegancki apartament 3-pokojowy | Wilanów | ul. Klimczaka | Ostatnie piętroNa wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament położony przy ul. Klimczaka, w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych części warszawskiego Wilanowa.Mieszkanie znajd…
Numer oferty 6670/16199/OMW
18 966 PLN
miesiąc
58 PLN/m2  
327m2
PRESTIŻOWY LOKAL BIUROWY DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WARSZAWY – 5 MINUT OD METRO CENTRUMOferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy zlokalizowany w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie. Położony w samym sercu miasta, zaledwie 5…
Numer oferty 475/16199/OLW

Marzą się Państwu mieszkanie bądź też dom i to nie w przypadkowej lokalizacji, ale w Konstancinie-Jeziornej? Tak się składa, że możemy Wam pomóc w realizacji tych celów – przedstawiamy absolutnie wyjątkowe nieruchomości, wśród których z pewnością znajduje się Wasza wymarzona rezydencja. Dysponujemy ofertami o szerokim zakresie, zarówno jeżeli chodzi o metraż, styl, sposób wykończenia, dokładną lokalizację, jak i cenę. Wchodzące w skład naszego biura nieruchomości propozycje na terenie Konstancina-Jeziornej z pewnością przypadną do gustu miłośnikom luksusu, elegancji, ale nade wszystko prywatności – znajdują się bowiem z dala od zgiełku miasta, choć wciąż na tyle blisko, że bez problemu w ok. 30 minut znajdą się Państwo w stolicy. Już teraz sprawdźcie wszystkie dostępne nieruchomości!

Jeśli chodzi o nieruchomości w urokliwym Konstancinie-Jeziornej, to nie mają one sobie równych pod względem wygody mieszkania, jak również piękna samego budownictwa. Jeżeli to właśnie Wam marzy się zakup własnego domu klasy premium w tej malowniczej okolicy, to już teraz zapoznajcie się z aktualnymi ofertami. Przygotowaliśmy luksusowe, eleganckie rezydencje, w których z pewnością docenicie przestrzeń, a także obecność terenów zielonych dookoła samego obiektu. To rezydencje urządzone w klasyczny, prestiżowy, choć jednocześnie nowoczesny sposób. Jesteśmy przekonani, że ich urok, jak również wyjątkowa lokalizacja przekonają Was do sprawdzenia ofert na żywo – czekamy na kontakt w sprawie kupna rezydencji w Konstancinie-Jeziornej.