Nowoczesne domy na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

Powierzchnia
Powierzchnia - slider
Powierzchnia - inputs
m2
m2
Cena
Cena - slider
Cena - inputs
PLN
PLN
11 500 PLN
miesiąc
100 PLN/m2  
115m2
Idealne dla rodziny. Wysoki standard. Las Kabacki. 115+20m2 taras za dobrą cenę. 3 sypialnie, 2 łazienki, słoneczny ,nowoczesny salon, parkiet ,okna na 4 strony . Osiedle z pełną ochrona, place zabaw, dużo zieleni.Najlepsza lokalizacja dla rod…
Numer oferty 3642/16199/OMW
5 400 PLN
miesiąc
91 PLN/m2  
59m2
Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Długiej, w wyjątkowej lokalizacji tuż przy Ogrodzie Krasińskich. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej sypialni oraz łazi…
Numer oferty 6974/16199/OMW
18 000 PLN
miesiąc
60 PLN/m2  
300m2
Elegancki, nieumeblowany dom na wynajem na Starym Wilanowie Do wynajęcia przestronny, elegancki dom wykończony w bardzo dobrym standardzie, położony w prestiżowej i spokojnej części Starego Wilanowa. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ …
Numer oferty 277/16199/ODW
11 000 PLN
miesiąc
75 PLN/m2  
145m2
Kępa Zawadowska to cicha i spokojna część Wilanowa. W takim właśnie miejscu jest usytuowany dom – przy bocznej asfaltowej ulicy w otoczeniu domów jednorodzinnych wkomponowanych w piękną zieleń. Niedaleko przystanek autobusowy, kilka minut o…
Numer oferty 1118/16199/ODW
8 700 PLN
miesiąc
111 PLN/m2  
78m2
3 – pokojowy apartament na ostatniej kondygnacji budynku.Apartament znajduje się w kameralnej, prestiżowej rezydencji w bezpośredniej zieleni parkowej. Tylko 16 apartamentów w budynku. Trzy lokale na piętrze. Architektura doskonale wpasowana w o…
Numer oferty 1947/16199/OMW
2 337 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
35.95m2
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu Wisła Plaza, położonym przy ulicy Ludnej w Warszawie.To miejsce, które łączy funkcjonalność, nowoczesny design i doskonałą lokalizację nad malowniczym brzegiem W…
Numer oferty 827/16199/OLW
10 500 PLN
miesiąc
84 PLN/m2  
125m2
Luksusowy apartament na wynajem:Trzypokojowy apartament z dużym balkonem, położony na prestiżowym prestiżowym osiedlu Eko Park, z całodobową ochroną.Dwie łazienki, jedna z wanną druga z prysznicem.Wykończony na najwyższym poziomie.Duże,…
Numer oferty 440/16199/OMW
8 352 PLN
miesiąc
72 PLN/m2  
116m2
Żurawia to elegancki, 9-kondygnacyjny biurowiec oferujący około 4 500 m² nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia.Budynek został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, oferując powierzchnie od 21 m² do wielkości okoł…
Numer oferty 801/16199/OLW
4 642 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
71.41m2
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu Wisła Plaza, położonym przy ulicy Ludnej w Warszawie. To miejsce, które łączy funkcjonalność, nowoczesny design i doskonałą lokalizację nad malowniczym brzegiem …
Numer oferty 822/16199/OLW
10 314 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
158.68m2
Numer oferty 823/16199/OLW

Marzą Państwo o luksusowej posiadłości w niedalekiej odległości od stolicy? W ofercie naszej ekskluzywnej agencji nieruchomości Prestige Real Estate dostępne są mieszkaniowe perełki, które zostały wyselekcjonowane z dużą precyzją, by w 100% spełnić Wasze oczekiwania oraz wymagania. Proponujemy bowiem niezwykle piękne domy na sprzedaż w Konstancinie-Jeziornie, o jakich nawet nie śniliście – to nieruchomości klasy premium! Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z naszymi profesjonalnymi doradcami, którzy odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania!

Jesteśmy tu, by pomóc Państwu w wyborze idealnej rezydencji, która będzie mieściła się w urokliwym Konstancinie-Jeziornie zlokalizowanym w niedalekiej odległości od Warszawy. Przedstawiamy nowoczesne domy na sprzedaż wyróżniające się ponadczasowym designem. Proponujemy najlepsze na rynku posiadłości, a nasz zespół wykwalifikowanych doradców udowadnia, że znalezienie tej wymarzonej jest prostsze, niż początkowo zakładaliście! W zależności od indywidualnych wymagań dopasujemy do Państwa ofertę, przedstawiając tylko zgodne z Waszymi oczekiwaniami nieruchomości. Willa z ogromnym ogrodem, dom na prestiżowym osiedlu, a może wspaniała rezydencja z basenem? W Prestige Real Estate znajdziecie wszystkie z tych propozycji!