Ekskluzywne domy na sprzedaż w Warszawie

Powierzchnia
Powierzchnia - slider
Powierzchnia - inputs
m2
m2
Cena
Cena - slider
Cena - inputs
PLN
PLN
11 000 PLN
miesiąc
75 PLN/m2  
145m2
Kępa Zawadowska to cicha i spokojna część Wilanowa. W takim właśnie miejscu jest usytuowany dom – przy bocznej asfaltowej ulicy w otoczeniu domów jednorodzinnych wkomponowanych w piękną zieleń. Niedaleko przystanek autobusowy, kilka minut o…
Numer oferty 1118/16199/ODW
8 700 PLN
miesiąc
111 PLN/m2  
78m2
3 – pokojowy apartament na ostatniej kondygnacji budynku.Apartament znajduje się w kameralnej, prestiżowej rezydencji w bezpośredniej zieleni parkowej. Tylko 16 apartamentów w budynku. Trzy lokale na piętrze. Architektura doskonale wpasowana w o…
Numer oferty 1947/16199/OMW
2 337 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
35.95m2
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu Wisła Plaza, położonym przy ulicy Ludnej w Warszawie.To miejsce, które łączy funkcjonalność, nowoczesny design i doskonałą lokalizację nad malowniczym brzegiem W…
Numer oferty 827/16199/OLW
10 500 PLN
miesiąc
84 PLN/m2  
125m2
Luksusowy apartament na wynajem:Trzypokojowy apartament z dużym balkonem, położony na prestiżowym prestiżowym osiedlu Eko Park, z całodobową ochroną.Dwie łazienki, jedna z wanną druga z prysznicem.Wykończony na najwyższym poziomie.Duże,…
Numer oferty 440/16199/OMW
8 352 PLN
miesiąc
72 PLN/m2  
116m2
Żurawia to elegancki, 9-kondygnacyjny biurowiec oferujący około 4 500 m² nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia.Budynek został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, oferując powierzchnie od 21 m² do wielkości okoł…
Numer oferty 801/16199/OLW
4 642 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
71.41m2
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w nowoczesnym biurowcu Wisła Plaza, położonym przy ulicy Ludnej w Warszawie. To miejsce, które łączy funkcjonalność, nowoczesny design i doskonałą lokalizację nad malowniczym brzegiem …
Numer oferty 822/16199/OLW
10 314 PLN
miesiąc
65 PLN/m2  
158.68m2
Numer oferty 823/16199/OLW
3 691 PLN
miesiąc
69 PLN/m2  
52.84m2
Numer oferty 821/16199/OLW
6 500 PLN
miesiąc
82 PLN/m2  
79m2
Elegancki apartament 3-pokojowy | Wilanów | ul. Klimczaka | Ostatnie piętroNa wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament położony przy ul. Klimczaka, w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych części warszawskiego Wilanowa.Mieszkanie znajd…
Numer oferty 6670/16199/OMW
18 966 PLN
miesiąc
58 PLN/m2  
327m2
PRESTIŻOWY LOKAL BIUROWY DO WYNAJĘCIA W CENTRUM WARSZAWY – 5 MINUT OD METRO CENTRUMOferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy zlokalizowany w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie. Położony w samym sercu miasta, zaledwie 5…
Numer oferty 475/16199/OLW

Marzenie o własnej nieruchomości nie musi kończyć się jedynie na planach – przedstawiamy naszą szeroką ofertę luksusowych domów na sprzedaż w Warszawie, która z pewnością zainteresuje wszystkie osoby pragnące wolności, niezależności oraz komfortu mieszkania w swojej własnej, prywatnej przestrzeni. Do zaproponowania mamy różnego rodzaju obiekty, o bardziej lub mniej nowoczesnej bryle, a wszystkie z nich urządzone w gustowny sposób, dodatkowo wyposażone w najpotrzebniejsze sprzęty oraz meble. Dysponujemy nieruchomościami ulokowanymi w popularnych dzielnicach Warszawy, dlatego jesteśmy przekonani, że wśród nich znajduje się ta idealna dla Państwa – będąca w bliskiej odległości od Waszego miejsca pracy, szkół, przedszkoli i innych obiektów, w których bywacie na co dzień. W przypadku pytań dot. konkretnego luksusowego domu w Warszawie (np. procesu sprzedaży) zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich wskazówek, które ułatwią Wam zakup wymarzonego obiektu!

Własna posiadłość w centrum Warszawy to luksus, na który zdecydowanie warto sobie pozwolić – stanowi w końcu spełnienie marzeń niejednej osoby! Jeśli pragną Państwo stać się właścicielami jednej z takich nieruchomości, to cieszymy się, że możemy pomóc w osiągnięciu tego życiowego celu. Ekskluzywne domy na sprzedaż, jakie oferujemy w Warszawie, będą doskonałą propozycją dla rodzin z dziećmi, którym zależy na sporej przestrzeni możliwej do aranżacji na wiele sposobów, zarówno jeśli chodzi o wewnętrzną, jak i zewnętrzną stronę nieruchomości. Luksusowe domy znajdujące się w naszym katalogu posiadają bowiem zachwycające dziedzińce oraz ogrody, w których spędzanie czasu – zwłaszcza wiosną i latem – będzie czystą przyjemnością. Nasze oferty są doskonałe dla rodowitych warszawian, którzy dobrze znają dzielnice stolicy, ale stanowią świetną opcję także dla wszystkich spoza tego miasta, będąc do tego świetnym połączeniem mieszkania w metropolii bez konieczności rezygnowania z własnej, odrębnej przestrzeni. Do kontaktu zapraszamy osoby zainteresowane kupnem zarówno bezpośrednim (tj. gotówkowym), jak i kredytowanym. Pomagamy we wszelkich aspektach związanym z uzyskaniem wsparcia finansowego na zakup nieruchomości.