BEZPIECZNY KREDYT 2%

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego doradztwa kredytowego.

Bezpieczny Kredyt 2% to program, który został stworzony w celu wspierania młodych ludzi w realizacji ich marzenia o zakupie pierwszego mieszkania. Program ten oferuje korzystne warunki kredytowe, aby pomóc w pokonaniu wyzwań związanych z rosnącymi cenami nieruchomości i drożejącymi kredytami.

Kredyt 2% jest dostępny dla osób w wieku do 45 lat, które nie posiadały wcześniej własnego mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu. Jeśli osoba wnioskująca o kredyt jest małżeństwem lub rodzicem mającym co najmniej jedno wspólne dziecko, to przynajmniej jedna z tych osób musi spełniać wymóg wiekowy.

Maksymalna kwota kredytu, którą można otrzymać, wynosi 500 000 zł dla jednej osoby. Jeśli jest to małżeństwo lub rodzice z dzieckiem, maksymalna kwota kredytu wynosi 600 000 zł. Program obejmuje zarówno mieszkania z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, a nie ma ograniczeń cenowych dotyczących metra kwadratowego mieszkania.

Dopłata do rat kredytu mieszkaniowego polega na różnicy między ustaloną stałą stopą oprocentowania, opartą na średnim oprocentowaniu kredytów o stałej stopie w bankach udzielających kredytów, a oprocentowaniem wynoszącym 2%. Dopłata jest udzielana na okres 10 lat.

Wszystkie najnowsze informacje o Programie Bezpieczny Kredyt 2% znajdziesz w naszym poradniku:

Najlepsze oferty kredytowe

Wszystkie wiodące banki

Brak prowizji doradcy kredytowego

Najszybsza decyzja kredytowa

Zapraszamy do kontaktu
KONTAKT
+48 536 002 353

Bezpłatna konsultacja