Lang english Język polski

Apartamenty do wynajmu

Ostatnie lata pokazały, że pomimo wielu zawirowań na rynku nieruchomości popyt na luksusowe apartamenty do wynajmu w Warszawie nie maleje.

W dalszym ciągu najbardziej poszukiwane są apartamenty zlokalizowane w budynkach nie tylko z basenami ale z całymi centrami fitness oraz SPA.

Jednym z takich miejsc śmiało może być prestiżowy kompleks apartamentowy: „Łowicka Residence.”

To kameralny budynek z krytym basenem na dachu. Dostęp do niego mają wyłącznie mieszkańcy, którzy za pośrednictwem recepcji dokonują rezerwacji na umówione godziny. Dzięki temu mogą poczuć się jakby mieli go „tylko dla siebie”.

 

 

Platinium Towers (Dwie Wieże) to nowoczesny apartamantowiec zlokalizowany tuż przy Hotelu Hilton. Dzięki dobremu połączeniu z Hotelem możemy swobodnie zjechać super szybką windą z naszego apartamentu i przez nowo powstała galerię z nowymi butikami kafejkami, restauracjami przejść bezpośrednio na basen, siłownię lub SPA.

 

 

W dalszym ciągu do elity wśród warszawskich apartamentów w Warszawie zalicza się Rezydencja „Willa Monaco” zlokalizowana przy ul. Zbyszka Cybulskiego na warszawskim Mokotowie. Cały teren na którym znajduje się rezydencja jest chroniony 24h/dobę i posiada własną drogę dojazdową ze szlabanem i strażnikiem. Dodatkowo na terenie osiedla znajdziemy basen i klub fitness. Ceny wynajmu w tej rezydencji należą do jednych z najwyższych w Warszawie.

 

Dość poważną konkurencję dla tego prestiżowego apartamentowca stanowić może kolejna rezydencja znana z wynajmu luksusowych apartamentów w Warszawie „Willa Opera”.

Ten wysokiej klasy budynek zlokalizowany jest w samym Centrum Warszawy przy ulicy Niecałej z widokiem na Park Saski. W reprezentacyjnym hallu wita nas przemiła recepcjonistka u której możemy zamawiać jedzenie lub sprzątanie bezpośrednio do pokoju. W budynku znajduje się również basen oraz siłownia tylko dla mieszkańców.

 

Do jednej z najnowszych i najbardziej prestiżowych inwestycji do wynajmu w Warszawie śmiało możemy zaliczyć budynek „Cosmopolitan” zlokalizowany przy Twardej 44.

W rezydencji znajduje się recepcją wraz ochroną 24h przez 7 dni w tygodniu.

Budynek jest zaliczany do jednego z najbardziej prestiżowych i jednocześnie najdroższych szklanych wieżowców w Polsce.

W apartamentach zainstalowano system HMS, dzięki któremu całym wnętrzem można sterować z poziomu aplikacji w telefonie. Dzięki tej aplikacji można zarządzać całym mieszkaniem np.: regulować temperaturę, oświetlenie, rolety i programować nasz dzień wg. uznania.

Jako jeden z niewielu modnych wieżowców posiada uchylne okna i inteligentny system mycia okien gdzie w wyznaczonych godzinach specjalnie skonstruowany robot jeździ po elewacji budynku.

 

Do jednej z najnowszych inwestycji w Warszawie gdzie znajdziemy najbardziej prestiżowe apartamenty do wynajmu możemy zaliczyć rezydencję ”Nowe Powiśle” przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 45.

Ten wysokiej klasy apartamentowiec to kameralny i luksusowy kompleks apartamentowy, zrealizowany w 2011 roku.

Położenie między bulwarem wiślanym a prestiżowym Krakowskim Przedmieściem, blisko zieleni i parków a jednocześnie wielkomiejskiego życia.

Teatry, kina, liczne restauracje i kawiarnie, BUW, Centrum Nauki Kopernik, prestiżowe butiki i sklepy - wszystko w zasięgu kilku minut spacerem.

Rezydencja została utrzymana w charakterze prestiżowego apartamentowca, z zielonym patio, całodobową ochroną i lobby, reprezentacyjnymi częściami wspólnymi, z pokrytą szkłem i piaskowcem elewacją.

 

Złota 44 to niebywały, prestiżowy wieżowiec  w samym centrum Warszawy! Liczy aż 192 m wysokości i 72500m2 powierzchni  użytkowej. Jest najwyższym, wyłącznie mieszkalnym wieżowcem w Unii Europejskiej. Na 52 piętrach znajduje się 287 apartamentów, oferujących niespotykany dotąd w Polsce komfort życia i przepiękny widok na panoramę Warszawy. Zarówno jakością wykończenia, jak i rozmachem oraz liczbą udogodnień śmiało konkuruje z innymi słynnymi rezydencjami.

Złota jest otoczona najlepszymi hotelami i restauracjami, sklepami cenionych marek oraz sławnymi zabytkami i obiektami kulturalnymi. Okolica zapewnia bezpośredni dostęp do niezwykłych miejsc, takich jak Muzeum Narodowe, Pałac Kultury, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Filharmonia Narodowa oraz do wielu teatrów i galerii sztuki.
Dzięki nieregularnej konstrukcji bryły wieżowca, każdy apartament ma swój wyjątkowy kształt oraz układ pomieszczeń. Wszystkie lokale są oferowane z kompleksowym wykończeniem.

Złota 44 stała się ikoną współczesnej Warszawy. Budynek o unikatowym kształcie, pozwala apartamentom osiągnąć indywidualny charakter, każdy ma niepowtarzalny układ i wielkość. Połączenie światowego designu ze spektakularnymi widokami tworzy niezwykłą życiową przestrzeń. Za projekt odpowiada światowej sławny architekt polskiego pochodzenia- Daniel Libeskind.